Dziękujemy, że spędziliście go razem z nami. Tym razem postawiliśmy na sport i, co ciekawe, Pan Karol przygotował zajęcia również dla… chętnych rodziców. I uwierzycie, że w zajęciach brała udział ich  spora gromadka?    Oczywiście nie zapomniał także o przyszłych uczniach, którzy odkrywali tajemnice perfekcyjnego strzału do tarczy!

    Nie samym sportem jednak człowiek żyje. Pan Andrzej – nauczyciel matematyki- pokazał, że ten niezbyt uwielbiany przez uczniów przedmiot wcale nie jest trudny i że non-stop, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, wykorzystujemy go w codziennym życiu. 

                  A wiecie, że człowiek spokojnie przejdzie przez kartkę o formacie A5? 

Jak matematyka to i … fizyka. Pan Andrzej pokazał jak przy pomocy ładunków elektrycznych można ułożyć finezyjną fryzurę 😁.

     Nie zabrakło również odrobiny chemii, Pani Paulina przygotowała spektakularne eksperymenty, które pod czujnym okiem rodziców można wykonać także w domu. Były również gry i zabawy z Panią Agatą – psycholog szkolną. Niektóre z nich do łez rozśmieszyły uczestników. 

   Jedno jest pewne ich cel czyli poznanie,  przełamanie pierwszych lodów i integracja został osiągnięty w 100%.

    Cieszymy się, że nowotworzone klasy zapełniają się w tak błyskawicznym tempie, pozostało zaledwie kilka miejsc 😀. Jeszcze można do nas dołączyć wypełniając formularz rekrutacyjny dostępny w zakładce Rekrutacja. 

Serdecznie zapraszamy.