Pogoda tym razem dopisała. Cieszyliśmy się że w uroczystości udział wzięli nie tylko nasi uczniowie, ale również ich rodzice. Dziękujemy! Było nas naprawdę dużo, a jak wiadomo im nas więcej tym weselej😀

               W oficjalnej części naszych absolwentów pożegnał Dyrektor Szkoły Piotr Kostrzyński, oraz wychowawczyni, Pani Hanna Konwińska, parę słów powiedziały również uczennice klas 6 i 8 oraz rodzice naszych absolwentów.   

Nie obyło się bez wzruszeń, bo o ile uczniowie klasy szóstej jeszcze z nami pozostaną, o tyle absolwentów klasy ósmej wypuszczamy już spod naszych skrzydeł. Chociaż będziemy tęsknić, pociesza nas fakt, że zrobiliśmy wszystko, by z powodzeniem poradzili sobie na dalszym etapie edukacji oraz w codziennym życiu.

Po rozdaniu świadectw i nagród książkowych (nie ukrywamy, niektóre zamówione przez Was tytuły trochę nas zaskoczyły 🧐), rozpoczęła się najsmaczniejsza część imprezy. 

Na środek wjechał wspaniały tort, którym tradycyjnie żegnamy się z naszymi absolwentami.

Mniej oficjalna część imprezy była pełna gwaru i śmiechu, szczególnie podczas oglądania wspaniałego filmu przygotowanego przez Igora i Mateusza. 

Aż łezka zakręciła się w oku, zresztą zobaczcie sami.

Odtwórz wideo

Dziękujemy Wam za ten rok i życzymy wspaniałych, radosnych wakacji😀🏖🏊🏻‍♀️!