pon.. lis 28th, 2022

  Pierwszy dzień nowego roku szkolnego był pełen emocji 😊. Dla większości naszych uczniów wszystko było nowe; nowa szkoła, nowi koledzy, nowi wychowawcy i nowa kadra. 

  Kończąc poprzedni rok szkolny zamierzaliśmy otworzyć jedynie klasę IV i V, ale ogromne zainteresowanie naszymi dniami adaptacyjnymi skłoniło nas do rozszerzenia rekrutacji. Dzięki temu, w naszej kameralnej szkole uczą się klasy IV, V, VI i VII.  

  Pierwsze zajęcia były czasem na wzajemne poznawanie, opowieści o wakacyjnych przygodach, planach i marzeniach. Czwartoklasiści wykonali kreatywne prace plastyczne, z których wychowawczyni,  Pani Jola, stworzyła wspaniałą dekorację.  A wychowawczynie klasy V Pani Sylwia i klasy VI Pani Ania z łatwością rozwiały początkową niepewność i obawy swoich wychowanków. I tak już po kilku dniach nasi uczniowie pewnym krokiem i z uśmiechami na twarzach przekraczali progi szkoły. 

  Wiadomo, szkoła to nauka, ale nie samą nauką człowiek żyje. W szkolnej świetlicy, prowadzonej przez Panią Paulinę, można zagrać w emocjonujące gry planszowe, stworzyć niezapomniane dzieła z klocków lego, nauczyć się kodowania, bawić się lub odpoczywać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *