To święto zarówno nauczycieli jak i uczniów. Tym bardziej  cieszyło nas, że mogliśmy spędzić je wspólnie w murach naszej kameralnej szkoły. Postanowiliśmy, że będzie  to dzień pełen wyzwań, dlatego wychowawczynie przygotowały ciekawe zadania, w których wzięli udział wszyscy. Na początku pod opiekuńczym okiem Pani Joli, uczniowie wykonywali kreatywne prace plastyczne, które później ozdobiły ściany  klas i korytarzy szkolnych. Podczas gdy uczniowie walczyli z nożyczkami, kredkami i klejem, pozostała kadra ukryła na terenie szkoły kolejne zadania.

Uczniowie po krótkiej przerwie przeobrazili się w prawdziwych poszukiwaczy skarbów. Po szczegółowym wprowadzeniu, podczas którego Pani Sylwia wytłumaczyła zasady gry, uczniowie przystąpili do odczytywania kolejnych wyzwań.  Zadanie 1 nie przysporzyło im większych problemów, i już po chwili z dumą odczytywali zapisane odpowiedzi.

Zadanie 2  wymagało pomysłowości i kreatywności, ponieważ uczniowie z dostarczonych materiałów musieli stworzyć torbę, która była niezbędnym elementem by przejść do kolejnego etapu.

Gratulujemy, stworzone przez Was torby fantastycznie sprostały temu wyzwaniu! 

Zadanie 3 wymagało logicznego myślenia, by zdobyć klucz do zwycięstwa należało złamać skomplikowany szyfr… 

Udało się! 

Zwycięzcy dotarli do mędrca.

       Po tak ekscytującym początku przyszedł czas na wspólna biesiadę. Dzięki Wam i Waszym rodzicom, nasz stół uginał się pod ciężarem smakołyków. Dziękujemy! 

Było bardzo smacznie, sympatycznie, a naszym największym prezentem były Wasze uśmiechy i wspaniały humor😁.

A tego nie było w planach, to inwencja własna naszych uczniów 😂.

Serdecznie dziękujemy  za wspaniałe prezenty 😁.