
Na jednej z lekcji biologii w klasie 6 uczyliśmy się o pierścieniach, obserwując żywe dżdżownice! ? Oglądaliśmy ich budowę, sposób poruszania oraz sprawdzaliśmy reakcję na obecność kropli wody, przeszkodę czy kolor tła, na którym przebywały.?
Nie ma to jak lekcja z małymi przyjaciółmi!





