pon.. lis 28th, 2022

KONFERENCJE, SZKOLENIA, WEBINARY

Szanowni Państwo,

W tym miejscu będziemy zamieszczać zaproszenia na webinary, szkolenia i konferencje, polecane przez nasz  Zespół Psychologiczno-Pedagogiczny. Z szerokiej gamy ofert wybieramy te najbardziej wartościowe, które odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania i które pomogą w często trudnej sztuce wychowywania i zrozumienia problemów nastolatka.

 Serdecznie zapraszamy.

 Bezpłatna oferta Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.kopd.pl :

Warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców nastolatków

Warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym

     Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami EduAkcji dotyczącymi postępowania z dzieckiem znajdującym się pod wpływem substancji psychoaktywnych.

Z nagrań dowiecie się Państwo jakie są skuteczne procedury postępowania, w jaki sposób zadziałać, by pomóc oraz jakich błędów nie popełniać w kontakcie z młodym człowiekiem.

O tym wszystkim opowiada psychoterapeuta i terapeuta uzależnień, ekspert EduAkcji Robert Rejniak.

Błędy w postępowaniu z odurzonym dzieckiem

Dziecko bierze narkotyki! Nastolatek pije alkohol! Co robić?

Bezpłatna diagnoza i terapia dzieci i młodzieży

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży (lokalizacja Śródmieście, Ochota, Ursus) zaprasza na bezpłatną diagnozę i terapię dzieci i młodzieży. Centrum oferuje nowoczesne podejście do zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w miejscach, gdzie potrzebują one wsparcia: w szkole i w domu. Tel: 22 5929898 Zgłoszenia przyjmowane są w godz.: 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Placówki realizujące projekt: Ochota - ul. Skarżyńskiego 1 Śródmieście - ul. Koszykowa 79 A Ursus - ul. Sosnkowskiego 18